• Home
  • Over ons
    • Het warmtenet
    • Warmtebronnen
    • Missie & visie
    • Vacatures
  • Consument
    • Nieuwe klant
    • Administratie
    • Tarieven 2026
    • Aansluit-interesse
    • Bewonerscollectieven & VvE’s
    • Warmteraad
    • Service & onderhoud
  • Zakelijk
    • Gebouwhuurder
    • Gebouweigenaar
    • Woningcorporatie
    • Projectontwikkelaar
    • Bedrijventerreinen
  • Nieuws
    • Werkzaamheden en storingen
  • FAQ
Contact
  • Home
  • Over ons
    • Het warmtenet
    • Warmtebronnen
    • Missie & visie
    • Vacatures
  • Consument
    • Nieuwe klant
    • Administratie
    • Tarieven 2026
    • Aansluit-interesse
    • Bewonerscollectieven & VvE’s
    • Warmteraad
    • Service & onderhoud
  • Zakelijk
    • Gebouwhuurder
    • Gebouweigenaar
    • Woningcorporatie
    • Projectontwikkelaar
    • Bedrijventerreinen
  • Nieuws
    • Werkzaamheden en storingen
  • FAQ
Contact
Home Nieuws Energietransitie Experience dit schooljaar knallend van start
  • Linkedin
  • Facebook
  • Twitter

Energietransitie Experience dit schooljaar knallend van start

8-9-2020 |

De Energietransitie Experience in Ede is dit schooljaar weer knallend van start gegaan. De corona-crisis legde de Experience dit voorjaar tijdelijk stil, maar het docententeam heeft niet stilgezeten. Ze hebben de tijd goed benut om van de Experience een echte belevenis te maken. Tijdens de Experience leer je over alle technieken van de Energietransitie in een escaperoom-achtige setting door het doen van allerlei opdrachten en het oplossen van vraagstukken. Klassen uit Ede en omstreken kunnen zich weer volop aanmelden om mee te doen; het team is er helemaal klaar voor om iedereen (corona-proof) te ontvangen.

Kenniscampus Energietransitie Experience

Op de Kenniscampus

De Experience draait om de technieken van de Energietransitie en kan worden gevolgd in een heuse Edese Duurzame Energie Installatie. Met dit onderwijsproject is aansluiting gevonden bij ‘De 7 werelden van Techniek’ van Technodiscovery. Beide projecten worden aangeboden op de Kenniscampus van Ede, waar sowieso veel te leren valt.

Thuis-Experience

Voorafgaand aan het bezoek aan ons, begint de reis door de Energietransitie op school met onze lesbrieven. Ook thuis met het eigen gezin gaat de belevenis door: voor de leerlingen zijn leuke onderzoekjes ontwikkeld die thuis uitgevoerd kunnen worden.

Meld je klas aan

Het is mogelijk om met maximaal 30 leerlingen en een leraar / begeleider onze Experience te komen volgen. Desgewenst kan de groepsgrootte worden gehalveerd.

Kom de Energietransitie beleven!

Meer informatie via www.energietransitie-experience.nl
Wil je meedoen? Meld je klas dan aan via info@energietransitie-experience.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

  • Heldere kijk op uitstootmetingen warmteopwek-installaties

    29-4-2026 | Afgelopen donderdag heeft het college een memo naar de gemeenteraad gestuurd. Daarin staat dat de gemeente de uitstoot van de warmteopwek-installaties (...)

    Lees meer
  • Rechter: provincie moet vergunningplicht warmte-opwekinstallaties onderzoeken

    20-4-2026 | De Rechtbank Gelderland heeft in een langlopende zaak bepaald dat de provincie Gelderland moet onderzoeken of het verbranden van biomassa bij een installatie (...)

    Lees meer
  • ACM verwerpt handhavingsverzoeken van storing 2024

    17-2-2026 | Eind januari heeft de ACM aan Warmtebedrijf laten weten dat alle ingediende klachten c.q. handhavingsverzoeken over de verminderde warmtelevering begin 2024 (...)

    Lees meer

Contact

  • Warmtebedrijf Ede
  • Telefoonweg 34
  • 6712 GC Ede
  • 085 07 12 600
  • klantenservice@warmtebedrijfede.nl

Informatie

  • Consument
  • Zakelijk
  • Het warmtenet
  • Administratie
  • Werkzaamheden en storingen
  • Logo EVE - Trotse partner van 1

Kan ik aansluiten?

Heeft u interesse in een aansluiting?
Vul vrijblijvend ons contactformulier in

© Warmtebedrijf Ede 2026

  • Privacyverklaring
  • Algemene voorwaarden