• Home
  • Over ons
    • Het warmtenet
    • Warmtebronnen
    • Missie & visie
    • Vacatures
  • Consument
    • Nieuwe klant
    • Administratie
    • Tarieven 2025
    • Aansluit-interesse
    • Bewonerscollectieven & VvE’s
    • Warmteraad
    • Service & onderhoud
  • Zakelijk
    • Gebouwhuurder
    • Gebouweigenaar
    • Woningcorporatie
    • Projectontwikkelaar
    • Bedrijventerreinen
  • Nieuws
    • Werkzaamheden / Storing
  • FAQ
Contact
  • Home
  • Over ons
    • Het warmtenet
    • Warmtebronnen
    • Missie & visie
    • Vacatures
  • Consument
    • Nieuwe klant
    • Administratie
    • Tarieven 2025
    • Aansluit-interesse
    • Bewonerscollectieven & VvE’s
    • Warmteraad
    • Service & onderhoud
  • Zakelijk
    • Gebouwhuurder
    • Gebouweigenaar
    • Woningcorporatie
    • Projectontwikkelaar
    • Bedrijventerreinen
  • Nieuws
    • Werkzaamheden / Storing
  • FAQ
Contact
Home Nieuws Warmtebedrijf Ede op Girlsday
  • Linkedin
  • Facebook
  • Twitter

Warmtebedrijf Ede op Girlsday

Tijdens Girls’ Day openen door heel Nederland bèta-, technische, IT-bedrijven hun deuren voor meisjes van 10 tot 15 jaar. De meisjes kunnen deelnemen aan interessante activiteiten, maken kennis met vrouwelijke medewerkers en leren meer over bèta/technische werkzaamheden. 

Warmtebedrijf Ede sluit vandaag (11-04-2024) voor het derde achtereenvolgende jaar aan bij het initiatief van Technodiscovery in Ede met hun jaarlijkse event op locatie van Technova. Dit jaar is er opnieuw een prachtig programma voor meiden van groep 7-8 PO en klas 1-2 VO.
5 Edese bedrijven presenteren zich, waardoor de meiden op een bijzondere manier nader kennis maken met de werelden van techniek. 

Op deze dag presenteren de Edese bedrijven zich via een aantal interessante workshops, zo ook Warmtebedrijf Ede. Verdeeld over de ochtend en middag komen in totaal meer dan 50 meiden kennismaken met de techniek achter het aanleggen van een warmtenet.  

Eerst kijken we samen de korte animatievideo en dan gaan de meiden onder begeleiding aan de slag met de opdracht om op papier (zo efficiënt en volledig mogelijk) een warmtenet te engineeren. Daarna gaan de girls in teamverband de leidingen verbinden in onze 3D buizenbak. 

We beantwoorden hun vragen en vertellen wat het werken aan deze ’techniek van de toekomst’ zo leuk maakt! Ten slotte mogen de meiden nog een leuk aandenken aan Warmtebedrijf Ede mee naar huis nemen!

Gerelateerde nieuwsberichten

  • Energie voor Elkaar verwelkomt Roel Meijerink als nieuwe CEO

    Vanaf 1 oktober 2025 neemt Roel Meijerink het roer over bij Energie voor Elkaar. Roel brengt meer dan twintig jaar ervaring in de energiesector mee, onder andere bij (...)

    Lees meer
  • Eve voert maatregelen door om organisatie te versterken

    Statement Energie voor Elkaar Energie voor Elkaar (EVE) erkent dat er in het verleden zaken niet goed zijn verlopen. Wij betreuren dit ten zeerste en nemen onze (...)

    Lees meer
  • Energie voor Elkaar betreurt onvolledige informatie

    PERSSTAMENT Noot voorafWarmtebedrijf Ede koopt warmte in bij een Duurzame Energie Installatie (DEI). Een DEIkoopt op haar beurt de biogrondstoffen in bij een andere (...)

    Lees meer

Contact

  • Warmtebedrijf Ede
  • Telefoonweg 34
  • 6712 GC Ede
  • 085 07 12 600
  • klantenservice@warmtebedrijfede.nl

Informatie

  • Consument
  • Zakelijk
  • Het warmtenet
  • Administratie
  • Werkzaamheden en storingen
  • Logo EVE - Trotse partner van 1

Kan ik aansluiten?

Heeft u interesse in een aansluiting?
Vul vrijblijvend ons contactformulier in

© Warmtebedrijf Ede 2025

  • Privacyverklaring
  • Algemene voorwaarden